Розробники програми

Illustration

Наталія Кирнична 

CFO в Lviv IT Cluster

“ІТ галузь в Україні і зокрема у Львові росте в середньому на 20% на рік. Вже не перший рік Львівський ІТ Кластер активно долучається до розвитку освітніх програм, які готують технічних спеціалістів для галузі. Однак для того щоб галузь ефективно функціонувала і розвивалась потрібні не лише технічні спеціалісти. Кожній компанії потрібні рекрутери, HR бізнес партнери, координатори освітніх програм. На даний момент в Україні практично немає, або дуже мало, освітніх програм, які готують спеціалістів саме такого профілю.Тому компанії стикаються з тим, що змушені перекваліфіковувати і навчати працівників для такої роботи. На це витрачається багато зусиль і часу. Саме тому, я ініціювала створення програми HR для ІТ на стратегічній сесії Львівського ІТ Кластеру в лютому 2019 року. Львівський Національний Університет активно відреагував на ініціативу і вже в вересні 2019 року ми запустили дану програму.”

Наталія Куба

Директорка Центру навчальної майстерності у SoftServe, викладачка командної роботи і презентаційних навичок в ЛНУ ім. І. Франка

Ми працюємо у галузі, де люди генерують цінність, здійснюючи та розвиваючи свій потенціал. Саме тому наше вміння створити сприятливе організаційне середовище є ключовим для успішного досягнення стратегічних бізнес-цілей. Архітекторами цього середовища в усіх його проявах, як сукупності управлінської системи та спільної культури, є кваліфіковані HR-спеціалісти. У той самий час наша реальність неймовірно швидко змінюється, у ній неможливо досягти успіху раз і назавжди. І вміння свідомо керувати власним розвитком, помічати можливості, впроваджувати інновації є пріоритетними для фахівців у сфері HR. Навчальна програма, що дає можливість не лише отримати фундаментальні знання, але й здобути досвід у співпраці з експертами-практиками, це спосіб ефективно і якісно пройти перший важливий етап підготовки, сформувати основу для подальшого зростання, відчути впевненість у своїх професійних силах. Тоді шалена динаміка, взаємодія з багатьма дуже різними людьми, високі вимоги до компетентності та результативності лише додають драйву. І ще я переконана – допомагаючи розвиватись людям, що обрали саме HR в IT, застосовуючи свій досвід для навчання наших майбутніх колег, ми розвиваємо нашу професію і спільноту загалом.

Illustration
Illustration

Галина Капленко

кандидат економічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри кафедри економіки та публічного управління в ЛНУ ім. І. Франка.

У кожній організації, установі, бізнес-структурі робота HR-менеджера має свої галузеві особливості, які визначаються сферою діяльності та стратегією розвитку. Однак від професіоналізму працівників залежить стабільність та розвиток як на рівні окремих суб’єктів, так і держави в цілому. Саме тому відомий вислів «Кадри вирішують все і кадрами потрібно займатися» – актуальний особливо сьогодні в умовах кардинальних змін і прагнення до сталого розвитку. Компетентний фахівець у сфері управління персоналом завжди і в будь-якій організації є бажаним працівником.

Зважаючи на виклики сьогодення, за ініціативи та спільно з стейкхолдерами та роботодавцями ми розробили та запровадили інноваційну Освітню програму “Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах”.