Illustration

Про нас

Підготовку фахівців за освітньою програмою HR Management in Public Authorities and Business забезпечує кафедра економіки та публічного управління на факультеті управління фінансами та бізнесом. Ця програма розроблена на основі співпраці ЛНУ ім. І. Франка та Львівського ІТ Кластеру.Львівський ІТ Кластер має досвід створення та оновлення начальних програм у ЗВО міста Львова. Зараз є вже 16 навчальних бакалаврських програм, яким опікується Кластер.Саме бажаючи сприяти розвитку лідерських якостей та реалізації амбіцій молоді у сфері HR-менеджменту, формуванню ментальності ефективного HR-менеджера, забезпеченню органів влади та бізнесу креативними фахівцями, виникла ідея створити цю програму.

Дізнайтесь умови вступу зараз!

Історія факультету

Історія факультету управління фінансами та бізнесу у складі Львівського національного університету імені Івана Франка веде свій відлік з 2015 року. Тож факультет молодий та перспективний і готовий до нових викликів.
Місією факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка є освітня, науково-дослідницька та інноваційна діяльність, спрямована на формування творчої, всебічно розвинутої особистості студента, справжнього професіонала для наукової та практичної роботи у сфері фінансів та бізнесу, зокрема ІТ бізнесу.

Illustration