Партнери

 • Illustration

  Спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Мета Lviv IT Cluster – сприяти розвиткові ІТ-сфери у Львові як одному з найважливіших ІТ-центрів у Центрально-Східній Європі.

 • Illustration

  Данська компанія з розробки програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Ольборзі (Данія) та центрами розробки у Львові (Україна) та Варшаві (Польща). Компанія орієнтована на розробку в JAVA, .NET, JavaScript (як інтерфейсних, так і серверних), Python, PHP, DBA, BI, мобільних розробниках (iOS / Android), забезпеченні якості та інших.

 • Illustration

  Провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Це одна з найбільших аутсорсингових ІТ-компаній в Україні, яка нараховує понад 4000 працівників. У 2014 році SoftServe SoftServe відкрив офіси у багатьох українських містах, а також у Лондоні, Амстердамі, Софії, Вроцлаві та Стокгольм. Компанія переносить свою американську штаб-квартиру з Флориди до Остіну, штат Техас.

 • Illustration

  Американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована у Ньютауні, а її відділення представлені у 25 країнах світу.